Обчислити кількість речовин 4,8 10 23 молекул​


Ответы на вопрос

Отвечает Пасечник Алина.

Ответ:

Объяснение:

n = N/Na = 4,8 * 10²³/ 6,02 * 10²³ = 0,8 моль

Отвечает Григорьева Елизавета.

Дано:

N(молекул) = 4,8*10²³

Знайти:

n(молекул) - ?

Розв'язання:

1) n(молекул) = N(молекул) / NA = 4,8*10²³ / 6,02*10²³ = 0,8 моль.

Відповідь: Кількість речовини молекул становить 0,8 моль.