Яка масова частка розчину що утворюються при розчині 20 г кухонної солі у 80г у 10% всього розчину

цієї солі? Срочно!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

За умовою задачі, ми маємо 80 г розчину кухонної солі, який містить 10% всього розчину цієї солі. Це означає, що у 80 г розчину міститься 10% солі, тобто:

маса солі = 80 г × 10% = 8 г

Тепер ми можемо використати формулу для обчислення масової частки (відсоткової концентрації) розчину:

масова частка (відсоткова концентрація) = маса розчиненої речовини / маса розчину × 100%

У нашому випадку, маса розчиненої солі дорівнює 20 г, а маса розчину дорівнює 80 г + 20 г = 100 г. Тому:

масова частка (відсоткова концентрація) = 20 г / 100 г × 100% = 20%

Отже, масова частка розчину, що утворюється при розчині 20 г кухонної солі у 80 г розчину, який містить 10% всього розчину цієї солі, становить 20%.