Дано: Mr(RO)=153 Зн:Е-?


Ответы на вопрос

Отвечает Лымарь Даша.

Ответ:

Объяснение:

Щоб розрахувати енергію зв’язку, необхідно знати масу речовини та її енергію спокою. Маса речовини визначається за формулою:

m = Mr * u

де Mr - молярна маса речовини, а u - одиниця атомної маси, що дорівнює 1.66 * 10^-27 кг 1.

Mr(RO) = 153 г/моль

m(RO) = 153 г/моль * (1 кг / 1000 г) * (1 моль / 6.022 * 10^23 частинок) = 2.54 * 10^-23 кг

Енергія зв’язку можна розрахувати за формулою:

E = m * c^2

де c - швидкість світла, що дорівнює 299792458 м/с 2.

E = 2.54 * 10^-23 кг * (299792458 м/с)^2 ≈ 2.28 * 10^-6 Дж.

Таким чином, енергія зв’язку становить близько 2.28 * 10^-6 Дж.