Скільки грамів розчиненої речовини міститься в 200 мл розчину NaOH з СМ(NaOH) = 0,3 моль/л?


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Макс.

Ответ:

2,4

Объяснение:

n(NaOH)=V*C=0,2*0,3=0,06моль

m(NaOH)=n*M=0,06*40=2,4г