Якому елементу відповідає значення відносної атомної маси 23? варіанти відповідей  а) Магнію

б) Сульфуру в)  Силіцію г) Натрію 2. Виберіть найбільш правильний запис якісного складу формули FeCl 2 : а)молекула FeCl 2  складається з одного атома Феруму і двох атомів Хлору  б) молекула FeCl 2  складається з одного атома Феруму і двох атомів Карбону  в) до складу FeCl 2  входять два елементи: Ферум і Хлор  г) до складу FeCl 2  входять два елементи: Ферум і Карбон 3. Хто першим відкрив кисень: а) Дж. Прістлі б) Мао-Хоа в) К. Шеєле г) А. Лавуазьє 4. Який запис означає «чотири молекули водню»: а) 4H б) 4HCl в) 4H 2 г)  4H 2 O 5. Яка валентність Феруму у  формулі сполуки Fe 2 O 3 :  а) II б)  І в) ІІІ г) IV 6 Вкажіть хімічне явище: а) іржавіння заліза б) розчинення цукру у воді  в) танення льоду г) поява світла 7. Приклади формул тільки простих речовин у відповіді є: а)  HCl , O 2  , Al 2 O 3 б)  HCl , CuO , FeS  в) Al , Al 2 O 3  , AlCl 3 г) O 2  , Cl 2  , S  8. Явища, під час яких відбувається перетворення одних речовин на інші, називаються:   а) фізичні б) хімічні в) біологічні г) історичні 9. Вкажіть формулу кисню :  а) О б) О 2 в) О 3 г) 2О 10. Кисень утворюється в результаті процесу :  а) дихання б) окиснення в) горіння г) фотосинтезу 11. Дано три речовини: карбонатна кислота - Н 2 СО 3  , ортофосфатна кислота - Н 3 РО 4   та сахароза - С 12 Н 22 О 11 . Обчисліть відносні молекулярні маси цих речовин та оберіть правильну відповідь: а) 62, 88, 342 б) 62, 98, 142 в) 62, 98, 342 г) 42, 98, 442 12. Складіть формулу оксиду за його назвою та оберіть правильну формулу - манган ( IV) оксид:   а) Mn 4 O б) Mn 2 O 7 в) Mn 2 O г) MnO

Ответы на вопрос

Отвечает Савицкая Елена.

Ответ:

Объяснение:

1) відносної атомної маси 23 г) Натрію

2) формули FeCl₂ :а) молекула FeCl₂  складається з одного атома Феруму і двох атомів Хлору

3) першим відкрив кисень:

три вчених мають право на  відкриття кисеню:

а) Дж. Прістлі в) К. Шеєле г) А. Лавуазьє

4) «чотири молекули водню»:

а)  4H₂

5) валентність Феруму у  формулі сполуки Fe₂O₃: в) ІІІ

6)  хімічне явище: а) іржавіння заліза

7) формул тільки простих речовин у відповіді є:

г) O₂, Cl₂, S.

8) явища, під час яких відбувається перетворення одних речовин на інші, називаються:  

б) хімічні

9) Вкажіть формулу кисню :  

б) О₂

10) Кисень утворюється в результаті процесу :  

г) фотосинтезу

11)  Mr(Н₂CО₃)=2+12+48=62,  Mr(Н₃РО₄)=3+31+64=98,  Mr(С₁₂Н₂₂О₁₁)=144+22+176=342.

12) MnO₂