Завдання 4. Обчисліть відносну густину: І варіант - сульфур(VI) оксиду за ге лієм; б) нітроген(I)

оксиду за метаном CH, II варіант - а) сульфур(ІV) оксиду закиснем; б) нітроген(V) оксиду за неоном, ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чечуха Игнат.

Ответ:

Вариант1

a)D(He)SO3=80/4=20

б)D(CH4)N2O=44/16=2.75

Вариант 2

D(O2)SO2=64/32=2

D(Ne)N2O5=108/20=5.4

Объяснение: