Пожалуйста помогите З перерахованих властивостей вкажіть ті, які характерні для солей: ( 1 бал)

а) взаємодіє з водою; б) взаємодіє з металами; в) взаємодіє з кислотами.

Ответы на вопрос

Отвечает Фазлыева Дарья.
Ответ:
Б, В;
Объяснение:
С металлами: 3ZnCl2 + 2Al = 2AlCl3 + 3Zn
С кислотами: CuCl2 + H2SO4 = CuSO4 + 2HCl