ПОМОГИТЕ ПЖ СРОЧНО ХИМИЯ 1. Розчин кислоти змінює колір індикатора лакмусу на:а) синій; б) не

змінює; в) рожевий; г) безбарвний.2. Встановіть відповідність між формулами речовин та їх назвами:а) NаCl; б) СаСО 3 ; в) НNО 3 ; г) Н 2 О.1) гідроген оксид; 2) кальцій карбонат; 3) нітратна кислота; 4) натрій хлорид.3. Вкажіть ряд речовин, в якому наведено тільки солі :а) K 2 SO 3 ; NaOH ; HCl ; б) NaCl ; CaSO 4 ; BaI 2 ; в) CaO ; Na 2 O ; Al 2 O 3 .4. Позначте назву оксида :а) Калій хлорид ; б) Натрій гідроксид ; в) Алюміній сульфат ; г) Магній оксид.5. Складіть формули солей : Калій карбонат, Магній сульфат, Цинк хлорид.ІІ. Середній рівень.1. З перерахованих властивостей вкажіть ті, які характерні для кислот:а)взаємодіє з кислотними оксидами; б) взаємодіє з металами; в) взаємодіє з солями.2.Натрій оксид взаємодіє з:а)СО 2 ; б) МgО; в)Cu; г) Н 2 О.3. Закінчіть рівняння реакції : Аl + Н 2 SО 4 →. Це реакція:а) сполучення; б)розкладу; в)обміну; г) заміщення.ІІІ. Достатній рівень.1. Завершити рівняння:а) NaOH + Al(OH) 3 → б ) CO 2 + Ca(OH) 2 → в) ZnO + H 2 SO 4 →2. Здійсніть перетворення:Р→ Р 2 0 5 → Н 3 РО 4 → Na 3 P0 4 .

Ответы на вопрос

Отвечает Шихова Дарья.

Відповідь:

ок

Пояснення:

1. Б

2.  А4  Б2  В3  Г1

3. Б

4. Г

5. K2CO3  MgSO4  ZnCI2

II середній рівень.

1. А

2. Г

3. 2Al+3H2SO4=Al2(SO4)3+3H2

III достатній рівень

1. NaOH+Al(OH)3=NaAlO2+2H2O

CO2+Ca(OH)2=CaCO3+H2O

2. Р→Р20 5→Н3РО4→Na3 PО4

1) 4P+5O2=2P2O5.

2) P2O5+3H2O=2H3PO4.

3) H3PO4+3NaOH=Na3PO4+3H2O.