Яка масова частка цукру (%) у розчини для приготування якого використали цукор масою 80 г и воду

массою 420 г

Ответы на вопрос

Отвечает Рудакова Лиза.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 80 г

m(р-ля) = 420 г

Найти

W(в-ва)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 80 / (80+420)  *100% = 16%