Густина азоту становить 1,25г/л.Обчисліть солярний об'єм газу​


Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Полина.

Відповідь:

22,4 л/моль

Пояснення:

Можливо молярний об'єм газу? І я так догадуюсь що за н.у?

Якщо так, то з формули ρ=М/VM знаходимо молярний об'єм VM=M/ρ, де М=Мr г/моль.

Молекулярна маса Mr(N2)=2*Ar(N)=2*14=28, тому молярна маса М(N2)=28 г/моль  

VM=M(N2)/ρ(N2)=28 г/моль : 1,25 г/л= 22,4 л/моль