Розрахуйте число атомів фтору кількістю речовини 1.35 моль? Пам'ятайте молекула фтору складається з

двох атомів? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ишмухаметова Азалия.

Відповідь:

N(F2)=2*1,35*6,02*10²³=16,254*10²³моль⁻¹

Пояснення: