Обчисліть число молекул води , що міститься в склянці об'ємом 200 мл.​


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

V (H2O) = 200 мл = 0,2 л

n = V / Vm = 0,2 / 22,4 = 0,0089 моль

N = n × NA = 0,0089 × 6,02 × 10²³ = 0,05 × 10²³ молекул