Обчисліть відносну густину за повітрям метану етану етену етину та випарів етанолу .У якого із цих

газів густина менша за повітря,а в якого більша?

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Тина.

Ответ: Густина метану менша за повітря, а густина етану, етану, етану і випарів етанолу більша за повітря.

Объяснение:

Mr(CH4)=Ar(C)+4Ar(H)=12+4*1=16

Mr(повітря)=29

Dповітря(CH4)=Mr(C2H4)/Mrповітря=16/29=0,55;

Mr(C2H6)=30

Dповітря(C2H6)=30/29=1,03;

Mr(C2H4)=28

Dповітря(С2Н6)=0.98;

Mr(C2H2)=26

Dповітря(С2Н2)=0,87;

Mr(C2H5OH)=46

Dповітря(C2H5OH)=1,58.

Густина сухого повітря=0.622.

Тому густина метану менша за повітря, а густина етану, етану, етану і випарів етанолу більша за повітря.