Визначити формулу невідомої насиченої одноосновної кислоти ,якщо її відносна молекулярна маса

дорівнює 88

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Анна.

CnH2n+1COOH;

14n + 1 + 32 + 1 + 12 = 88

14n + 46 = 88

14n = 42

n = 42/14 = 3.

C3H7COOH — бутанова кислота