Визначити масу води яка утвориться при спалювані етану кількістю 4 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Моршинина Даша.

Дано:

n(C2H6) = 4 моль

Знайти:

m(H2O)-?

Розв'язок.

2С2Н6 + 7О2 = 4СО2 + 6Н2О

З РХР бачимо, що n(H2O) = 3n(C2H6)

n(H2O) = 3*4 моль = 12 моль

m(H2O) = n(H2O)*M(H2O)

m(H2O) = 12*18 = 216 г

Відповідь: 216 г