Вычислите объем (н.у) и число молекул оксида серы (|\/), образующегося при сжигании 16 г серы.

Объясните пожалуйста как это решить

Ответы на вопрос

Отвечает Абишев Ратмир.

υ= m/Mr υ= N/NA  Na= 6.02×10²³    N = υ× Na

1) Знаходио кількість речовини оксиду сірки υ (SО₂)= 16г /64 г/моль = 0.25 моль

2) Знаходимо об"єм оксиду сірки через кількість речовини:

υ=V/Vm V=υ×Vm  

Vm = 22.4 моль/л ( ця стала речовина використовується за н.у.)

V (SО₂)= 0.25 моль×22.4 моль/л = 5.6 л

3) Знаходимо кількість молекул оксиду сірки

N = υ× Na N(SО₂)= 0.25 моль ˣ  6.02×10²³ = 1. 505 ˣ 10²³ молекул