SOS!!! Помогите пож. Срочно Обчисліть об’єм водню, який необхідний для реакції повного гідрування

250 л етину (н. у.). Вычислите объем водорода, который необходим для реакции полного гидрирования 250 л етина (н. у.).

Ответы на вопрос

Отвечает Куцина Віка.

Дано:

V(C2H2)=250 л

Знайти:

V(H2)-?


C2H2 + 2H2 = C2H6

З рівняння хімічної реакції бачимо, що V(H2)=2V(C2H2)

V(H2) = 2*250 л = 500 л

Відповідь: 500 л