1.Скласти формули хрому( III) оксиду, магній оксиду, алюміній оксиду, карбон (II) оксиду.

2.Знайди відносну молекулярну масу К2СО3, P2O5 3.Знайди масову частку сульфуру в сульфатній кислоті і сульфур (VI) оксиду. Плис помогите нужно сдать сегодня дам 30 балов плиссс

Ответы на вопрос

Отвечает Махмутов Алмас.

1. Cr2O3 оксид хрому(III), Al2O3 оксид алюмінію, CO оксид карбону(ІІ), MgO оксид магнію

2.

1)Mr(K2CO3)= (39*2)+12+(16*3)=138

2)Mr(P2O5)=(31*2)+(16*5)=142

3.

1)Mr(H2SO4)=(1*2)+32+(16*4)=98

W(S)=(32/98)*100=32,65%

2)Mr(SO2)=32+16*2=64

W(S)=(32/64)*100=50%