ТЕРМІНОВО ДОПОМОЖІТЬ ВИРІШИТИ ЗАДАЧУ З ХІМІЇ Обчислити масові, частки елементів у речовино Al2

(SiO³)³ (дано, розв'язання та відповідь)​

Ответы на вопрос

Отвечает Радошнов Давид.

Ответ:

Дано: Al2(SO3)3

w(Al)-?

w(S)-?

w(O)-?

Решение

w(Al)= 27*2/294*100%=18,37%

w(S)= 32*3/294*100%=32,65%

w(Al)= 16*9/294*100%=48,98%

Надеюсь, правильно оформила, удачи!!!