5.Визначте масову частку кислоти у розчині 150 г, якщо було взято хлоридну масою 17 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

по формулі:

W%=mр-ни/mр-ну*100%

mр-ни=W*mр-ну=,25*150=37,5

Объяснение: