ДУЖЕ ТЕРМІНОВО ДОПОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДАЮ 100 БАЛІВ Який об'єм займає водень масою 8 грам?​


Ответы на вопрос

Отвечает Салахов Ильмир.

V=Vm×n

Vm=22,4 л/моль (за н.у)

n=m/M

M(H2)=2

n=2/8=1/4=0,24 моль

V=22,4×0,24=5,376 л