Розрахуйте число молекул хлоридної кислоти у зразку масою 90 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Настя.

Ответ:

Объяснение:

М(HCl) = 1 + 35,5 = 36,5 г/моль

n(HCl) = m(HCl)/М(HCl) = 90/36,5 = 2,47 моль

N(HCl) = n(HCl) * Na = 2,47 * 6,02 * 10²³ = 14,87 * 10²³ молекул

Отвечает Забелич Полина.

Дано:

m(HCl) = 90 г

Знайти:

N(HCl) - ?

Розв'язання:

1) n(HCl) = m / M = 90 / 36,5 = 2,47 моль;

2) N(HCl) = n(HCl) * NA = 2,47 * 6,02*10²³ = 1,49*10²⁴.

Відповідь: Число молекул HCl становить 1,49*10²⁴.