обчисліть масу солі, що лишиться при випарюванні води з розчину масою 150 г, у якому масова частка

солі становить 5%. (маса солі в одній зайній ложці дорівнює 7г, з гіркою

Ответы на вопрос

Отвечает Костуренко Денис.

Дано:

m р-ну(солі) = 150 г

ω(солі) = 5%

Знайти:

m(солі) - ?

Розв'язання:

1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 5% * 150 / 100% = 7,5 г.

Відповідь: Маса солі становить 7,5 г.