Карбон (IV) оксид розчинили у воді. В результаті реакції утворилась карбонатна кислота. Зазнач

об'єм вуглекислого газу, який вступить у взаємодію з 336,6 г води. (Записати розв'язок)

Ответы на вопрос

Отвечает Иванченко Леша.

Ответ:

Объяснение:

х л         336,6 г

CO2  +   H2O     =    H2CO3

Знайдемо кількість речовини води:

n(H2O) = m(H2O) /М(Н2О) = 336,6/18 = 18,7 моль

З РХР бачимо, що n(СО2) = n(H2O) = 18,7 моль

V(CO2) = n(СО2) * Vm = 18,7 * 22,4 = 418,88 л