Задача 1. m(реч.), г m(води), г m(розч.), г ω, % 120 5 Обчисліть масову частку розчиненої

речовини, якщо для приготування розчину взяли 50 г калій нітрату і отримали розчин масою 350г.

Ответы на вопрос

Отвечает Минаков Женя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 350 г

m(KNO3) = 50 г

Найти: w(р.р) - ?

w(р.р) = m(KNO3)/m(р-ну) * 100% = 50/350 * 100% = 14,3%