Яка маса магній оксиду утвориться під час термічного розкладу 80 г магній нітрату , який має 2 %

домішок , до складу яких не входять сполуки Магнію.

Ответы на вопрос

Отвечает Yurchak Svyatoslav.
Дано:
m[Mg(NO₃)₂]=80г
ω(примеси)=2%=0.02
Найти:
m(MgO)-?
Решение:
2Mg(NO₃)₂--[t]-->2MgO+4NO₂+O₂
Macса чистого Mg(NO₃)₂ равняется:
ω(чистого[Mg(NO₃)₂])=100%-2%=98%=0.98
m[Mg(NO₃)₂]=80*0.98=78.4г
M[Mg(NO₃)₂]=148г/моль
n[Mg(NO₃)₂]=m/M=78.4/148=0.53моль
n(MgO)=n[Mg(NO₃)₂]=0.53моль
M(MgO)=40г/моль
m(MgO)=n*M=0.53*40=21.2г
Ответ:21.2г