1. Яку масу сульфатної кислоти потрібно взяти для приготування 2кг 25% розчину кислоти? 2. Яка

кількість речовини алюміній оксиду утвориться внаслідок взаємодії алюмінію з киснем, об'ємом 16,8 л (н.у.) ? 3. Напишіть рівняння реакцій, що лежить в основі схеми: кальцій карбід --> ацетилен --> етен --> етанол --> карбон (4) оксид ?

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Миша.
1. Дано:
m(р-ра) = 2000 г.
w(H2SO4) = 25%
------------------------
Найти: m(H2SO4) - ?
Решение:
m(H2SO4) = 2000 * 0.25 = 500 г.
Ответ: m(H2SO4) = 500 г.
2.
Дано:
V(O2) = 16.8 л.
---------------------
Найти: n(Al2O3) - ?
Решение:
4Al + 3O2 = 2Al2O3
n(O2) = 16.8/22.4 = 0.75 моль
n(Al2O3):n(O2) = 2:3
n(Al2O3) = 2 * 0.75/3 = 0.5 моль
Ответ: n(Al2O3) = 0.5 моль
3. 
CaC2 + 2H2O = C2H2↑ + Ca(OH)2
C2H2 + H2 = C2H4
C2H4 + H2O = C2H5OH
C2H5OH + 3O2 = 2CO2↑ + 3H2O