Оцтова кислота масою 180 г взаємодіє з етаном. Маса (г) органічної речовини, що утворилась дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Анна.
Этерификация:(не этан,а этанол)
CH3COOH+С2H5OH=CH3COOC2H5+H2O
n(CH3COOH)=m/M=180г/60г/моль=3 моль
n(CH3COOH)=n(CH3COOC2H5)
m(CH3COOC2H5)=n*M=88 г/моль*3 моль=264 г