Напишiть рiвняння реакцiй за допомогою яких можна здiйснити перетворення :

Cu(No3)2=Zn(No3)2=Al(NO3)3=Mg(NO3)2

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Оксана.
Cu(No3)2 + Zn=Zn(No3)2 + Cu
3Zn(No3)2 + 2Al = 2Al(NO3)3 + 3Zn
2Al(NO3)3 + 3Mg = 3Mg(NO3)2 + 2Al