Напишiть рiвняння реакцiй, за допомогою яких можна здiйснити такi перетворення:K →KOH →K2SO4 →BaSO4


Ответы на вопрос

Отвечает Билан Владимир.
1) 2K+2H2O=2KOH+H2
2)H2SO4+2KOH=K2SO4+2H2O
3)K2SO4+BaCl2= 2KCI+BaSO4
Отвечает Латошкин Слава.
1) 2K + 2Н2О→ 2KOH + Н2
2) 2KOH + Н2SO4 →K2SO4 + 2H2O
3) K2SO4 + Ba(NO3)2= 2KNO3 + BaSO4