Запишiть рiвняння реакцiй з допомогою яких можна здiйснити перетворення:

Na---->Na2O----->NaOH----->Na2CO3----->Na

Ответы на вопрос

Отвечает Мурзабаев Мурат.

4Na + O2 = 2Na2O

Na2O + H2O = 2NaOH

2NaOH + MgCO3 = Mg(OH)2(осадок)  + Na2CO3

Na2CO3 + 2К = К2CO3 + 2Na