Обчисліть об'єм азону масою 9.6 г за нормальних умов


Ответы на вопрос

Отвечает Сергей Смотрин.

n(O3) = 9.6/48 = 0.2 моль

V(O3) = n*Vm = 0.2*22.4 = 4.48 л