Обчисліть і вкажіть кількість речовини карбон (IV) оксиду, у якій міститься 3,01-1024 атомів

Оксигену. Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Малков Никита.

Ответ:

Дано:

СО2

N(O)=3,01×10²⁴

Знайти:n(CO2)-?

Рішення:

знаходимо молі оксигену

n(O2)=N/Na=30,1×10²³/6,02×10²³=5моль

знайдемо скільки становить % оксигену у сполуці

w(O2)=Ar(O2)/Mr(CO2)= 32/44=0,7272

знайдемо масу оксигену

m(O2)= n×M= 5моль×32г/моль=160г

знаходимо масу сполуки

m(сполуки)= m(речовини)/w(речовинт)= 160г/0,7272=220г

знаходимо n(CO2)

n=m/M= 220г/44=5моль

Відповідь 5 моль