Напишіть рівняння реакцій, з допомогою яких можна здійснити такі перетворення:

Fe2O3__Fe2(SO4)3__Fe(OH)3__Fe2O3__Fe__FeCl2

Ответы на вопрос

Отвечает Матназарова Карина.

1)fe2o3+3h2so4=fe2(so4)3+3h2o

2)fe2(so4)3+6naoh=3na2so4+2fe(oh)3

3)2fe(oh)3=fe2o3+3h2o

4)fe2o3+3h2o=fe+3h2o

5)fe+2hcl=fecl2+h2