Визначте формулу бромопохідного метану якщо його відносна густина за гелієм становить 23.75


Ответы на вопрос

Отвечает Чечушков Андрей.
D(CxHyBrz)(He) = 23.75 ==> M(CxHyBrz) = 23.75*4 = 95 г/моль

M(Br) = 80 г/моль ==> n(Br) = 1

M("CxHy") = 15 г/моль

M(C) = 12 г/моль ==> n(C) = 1

80 + 12 = 92 г/моль — С и Br;

M(H) = 1 г/моль

95 - 92 = 3 г/моль ==> n(H) = 1*3 = 3.

CH3Br — бромметан