Об'єм азоту необхідно для одержання 0 8 моль амоніаку NH3


Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Настюша.
Х л. 0,8 моль
N2 + 3H2 = 2NH3
n=1 моль. n=2моль
Vm=22,4 л/моль
V=22,4 л

Х л N2. -. 0,8 моль NH3
22,4 л N2 - 2 моль NH3
V(N2)=22,4 * 0,8/2=8,96 л