Помогите решить задачу! Визначити молекулярна формулу вуглеводню який містить 93.75% Карбону.

Відносна густина за повітрям = 4,41

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

дано

W(C) = 93.75% = 0.9375

D() = 4.41

--------------------

CxHy-?

W(H) = 1-W(C) = 1-0.9375 = 0.0625

M(CxHy)= D()*29 = 4.41*29 = 128 g/mol

CxHy / 128 = 0.9375 / 12 : 0.0625 /1

CxHy = 10 : 8

C10H8 - НАФТАЛИН

ответ C10H8