Помогите, прошу вас!!! Химия!! ПОЖАЛУЙСТА!!!С решением!Обчисліть і вкажіть масу (г) розчину з

масовою часткою купрум (II) хлориду 20 %, що необхідний для взаємодії з алюмінієвих масою 21,6 г.а) 540;б) 90;в) 810;г) 32,4;

Ответы на вопрос

Отвечает Карасёва Полина.

дано

m(al) = 21.6 g

W(CuCL2) = 20%

-------------------

m(ppa CuCL2)-?

2Al+3CuCL2-->3Cu+2AlCL3

M(Al) = 27 g/mol

n(Al) = m/M = 21.6 / 27 = 0.8 mol

2n(Al) = 3n(CuCL2)

n(CuCL2) = 3*0.8 / 2 = 1.2 mol

M(CuCL2) = 135 g/mol

m(CuCL2) = n*M = 1.2 * 135 = 162 g

m(ppa CuCL2)   = 162*100% / 20% = 810 g

ответ 810 г