Обчісліть масу етанової кислоти кількістю речовин 1,5 моль ​


Ответы на вопрос

Отвечает Селезнёв Вадим.

формула етанової кислоти CH3COOH

МОЛЯРНА МАСА КИСЛОТИ 12*2+1*4+16*2=60

маса = 1,5*60= 90 г