Речовина містить атоми Карбону, масова частка яких становить 88,89 %, решта Гідроген. Відносна

густина речовини за аргоном дорівнює 1,35. Обчисліть і виведіть її молекулярну формулу.

Ответы на вопрос

Отвечает Щигорев Владимир.
CxHy=88.89/12;11.11/1=7.4;11.11

x;y=7.4/7.4;11.11/7.4=(1;1.5)×4=4;6

Mr(C4H6)=бутин=54

M1=D*M2=1.35*40=54