Обчисліть масу натрій ацетату в 360 г розчину солі з масовою часткою речовини 20%.


Ответы на вопрос

Отвечает Гузиева Анастасия.

Ответ:

Дано:

m р-ну (CH3COONa) = 360 г

ω (CH3COONa) = 20%

Знайти:

m (CH3COONa) - ?

Рішення:

m (CH3COONa) = ω * m р-ну / 100% = 20% * 360 / 100% = 72 г.

Відповідь: Маса CH3COONa становить 72 г.

Объяснение: