Задача: Обчисліть об'єм 35.5 грамів хлору за нормальних умов!!! будьласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Миленина Арина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(Cl2) = 35,5 г

M(Cl2) = 71 г/моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(Cl2)

n(Cl2) = m / M = 35,5 / 71 = 0,5 моль

V(Cl2) = Vm *n = 22,4 * 0,5 = 11,2 л