Де більше міститься молекул - в 3.2г SO2 чи в 1.2 л (н.у) H2 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Бенце Ілля.

Ответ:

Объяснение:

n(SO2) = m / М = 3,2 г / 64 г/моль = 0,05 моль

N(SO2) = Na * n = 6*10²³ * 0,05 = 3 *10²² молекул

n(H2) = V / Vm = 1,2 л / 22,4 л/моль = 0,05 моль

N(H2) = Na *n = 6*10²³ *0,05 = 3*10²² молекул

N(SO2) = N(H2)