СРОЧНО ПОМОГИТЕ ДАМ 30 БАЛЛОВ!!!! Масова частка Купруму в сполуці з Оксигеном дорівнює 88.9%.

Відносна молекулярна маса цієї сполуки 144. Визнач формулу сполуки CuₓOₓ!!! Только после O, нижний индекс y а не х.

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Диана.

Відповідь:

N(Cu)=144*88,9/100*64=2

N(O)=(144-64*2)/16=1

Cu2O

Пояснення: