1.Яка формула ферум 3 оксиду? А)FeO Б)Fe2O3 B)Fe(OH)3 Г)FeCl3 2.Які оксиди є кислотними? А)магній

оксид Б) карбон 4 оксид В)натрій оксид Г)сульфур 6 оксид 3.Які речовини взаємодіють з водою? А)літій оксид Б)барій оксид В)золото Г)купрум 2 оксид 4.З якими оксидами реагуватимуть розчинні основи? А)CO2 Б)Li2O В)Al2O3 Г)SO3 5.Які з цих оксидів взаємодіють між собою? А)Na2O і P2O5 Б)CaO і MgO В)K2O і SiO2 Г)CO2 і SiO2 6.Які елементи здатні утворювати кислотні оксиди? А)Купрум Б)Фосфор В)Нітроген Г)Натрій 7.Які оксиди не реагують з водою? А)SiO2 Б)SO2 В)CaO Г)CuO 8.Закінчити, де можливо, рівняння хімічних реакцій: CaO + CO2 = CO2 + NaOH = H2O + SiO2 = CuO + HCl = 9. Задача: Яка маса фосфор 5 оксиду прореагувала з водою, якщо в результаті утворилось 4,9 г ортофосфатної кислоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Арсланов Саша.

Відповідь:

1. Б

2. Б, Г

3.  А,Б,Г

4. А, В, Г

5. А, В

6. Б,В

7. А

8.CaO + CO2 =CaCO3

CO2 +2NaOH = Na2CO3 + H2O

CuO + 2HCl =CuCl2 + H2O

9. P2O5 +3H2O = 2H3PO4

X/142=4,9/196

m(P2O5)= (4,9*142)/196=3.55 г