Сульфур(VI) оксид розчинили у воді. В результаті реакції утворилась сульфатна кислота. Знайди масу

води, яка витратиться під час реакції з 560 л сульфур(VI) оксиду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рак Стас.

Ответ:

дано

V(SO3) = 560 L

-----------------------

m(H2O)-?

SO3+H2O->H2SO4

n(SO3) = V(SO3) / Vm = 560 / 22.4= 25 mol

n(SO3) = n(H2O) = 25 mol

M(H2O) = 18 g/mol

m(H2O) = n*M = 25 * 18 = 450 g

ответ 450 г

Объяснение: