Помогите Химия!!! даю 51 бал!!! 1)Al → Al 2O3 → Al Cl3 → Al (OH)3 → Na3AlO3 2) Який об’єм води

(н. у.) утвориться під час взаємодії 20 г магній оксиду з хлоридною кислотою? 3)Яка маса кальцій оксиду вступила в реакцію з водою, якщо утворився гідроксид масою 22,2 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Роман.

1. 4Al + 3O2 = 2Al2O3

Al2O3 + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2

AlCl3 + 3NaOH = Al(OH)3 + 3NaCl

Al(OH)3 + 3NaOH (t)= Na3AlO3 + 3H2O

2. MgO + 2HCl = MgCl2 + H2O

20/40 = x/18

x = 9 г

3. CaO + H2O = Ca(OH)2

22.2/74 = x/56

x = 16.8 г