Поможіть пліз!!! Обчисліть масу оцтової кислоти в 300г розчину з масовою часткою кислоти 6%


Ответы на вопрос

Отвечает Савкина Александра.

Ответ:0,06=x/300

X=300×0,06=18

Объяснение: