Яку масу води і солі необхідно взяти для добування 200 г розчину, з масовою часткою солі 8% ?


Ответы на вопрос

Отвечает Кащавцева Анастасия.

Дано:

m(р-ра)=200 г

ω=8% или 0,08

m(соли), m(воды) - ?

Решение:

ω=m вещ-ва / m р-ра · 100%

m(соли)=m(р-ра)·ω=200·0,08=16 г

m(воды)=m(р-ра) - m(соли)=200-16=184 г

Ответ : 16 г соли и 184 г воды.