Обчисліть та вкажіть масу кальцій карбонату кількістю речовини 0,4 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Бабаевский Артём.

Ответ:

m=40г

Объяснение:

M(CaCO3)=100г/моль

V=m/M; m=M*V

m= 100*0,4= 40г